Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Błonianka o klasę lepsza

Przegrywamy wyjazdowy mecz z Błonianką II Błonie 0:7. Nasi przeciwnicy byli w tym meczu zdecydowanie od nas lepsi.

Wprawdzie debiutujący w naszej bramce Sebastian Tarnowski dwoił się i troił, to jednak gospodarze mieli wielką łatwość w stwarzaniu sobie dobrych okazji. Te pojawiły się już na samym początku meczu doprowadzając do bramki na 1:0. Dobra gra gospodarzy przełożyła się na kolejne trzy trafienia do przerwy oraz trzy po przerwie. Łącznie spotkanie skończyło się wynikiem 7:0 dla Błonianki II.

Błonianka II Błonie – KS Blizne 7:0 (4:0)

Żółte kartki: K. Rzewuski, A. Olkiewicz

Skład: S. Tarnowski – M. Ciupek (72′ M. Pękosławski), T. Kruczyński, A. Rokicki (75′ J. Sałata), M. Gajewski – A. Jankowski, K. Małkiewicz, A. Olkiewicz (65′ K. Krzak), K. Rzewuski (72′ M. Michalski) – P. Stachowiak (70′ M. Nicewicz), Ł. Widelski (45′ A. Łukomski)