Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Smutna przegrana w Jaktorowie

Wyjazdowy mecz z Turem należał do tych wyrównanych, jednak nasze szanse znacznie zmalały po drugiej żółtej kartce dla Wojtka Rzewuskiego, a gospodarze dobili nas zwycięskim golem w 93. minucie meczu.

Tur Jaktorów – KS Blizne 1:0 (0:0)
Żółte kartki: W. Rzewuski, A. Piechowski
Czerwone kartki: W. Rzewuski

Rozpoczęliśmy odważnie sprawiając przecinikowi wiele trudności w pierwszych minutach spotkania. Nasze skrzydła były aktywne i gra toczyła się raczej na połowie rywala. Jednakże z każdą minutą zaczęliśmy słabnąć i rywal zaczął przenosić ciężar gry pod naszą bramkę. Gra stała się szarpana, było w niej dużo walki i fauli co zaowocowało wieloma stałymi fragmentami gry. Przeciwnikowi również udało się zdobyć dwie bramki, ale po pozycjach spalonych i sędzie tych trafień nie uznał.

Na początku drugiej połowy drugą żółtą kartkę zobaczył Wojtek Rzewuski i musiał opuścić boisko. Mimo to gra nadal była szarpana, chociaż im bliżej końca meczu tym więcej błędów w obronie i okazji do zdobycia bramki. Rywal często szarżował naszą prawą stroną i kilka razy sprawił nam trudności. W odpowiedzi udało nam się przeprowadzić kilka kontr, ale niestety nie zakończonych golem. W ostatnich minutach przeciwnicy zrobili się szczególnie groźni i tylko dzięki rozpoczliwym interwencjom i odrobinie szczęście nie straciliśmy gola. Jednak szczęście nam nie pomogło na minutę przed końcem meczu, gdy rywal dopiął swego i zdobył zwycięską bramkę.

Skład: N. Szmit – A. Rokicki (65′ P. Drewniak), W. Rzewuski, R. Żemierowski, M. Gajewski – A. Piechowski, A. Zasuwa (55′ K. Grądziel) K. Rzewuski (55′ A. Jankuć-Rudzki), P. Stachowiak, P. Zbierański (45′ J. Mikuśkiewicz) – M. Michalski (45′ M. Ignacak)