Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Tylko remis z Wrzosem

Mecz z Wrzosem Międzyborów zakończył się remisem 1:1. Zawodnicy i trenerzy czują niesmak, gdyż niewiele brakowało do wywalczenia trzech puntków w tym spotkaniu.

KS Blizne – Wrzos Międzyborów 1:1 (1:1)
Bramki: M. Ignacak (K. Rzewuski)
Żółte kartki: P. Zbierańki, R. Żemierowski, M. Ignacak, C. Gołębiewski, M. Gajewski
Czerwone kartki: M. Ignacak (za dwie żółte), C. Gołębiewski (za dwie żółte)

Po raz kolejny możemy mieć pretensje do samych siebie o początek meczu. Po raz kolejny zaczynamy lepiej od przeciwników, stwarzamy sytuacji w tym dwie wyborne, aby po chwili dostać bramkę w plecy po kontrataku. Tuż po doskonałej okazji Michała Ignacaka goście wyprowadzili skuteczną kontrę zakończoną strzałem do pustej bramki.

Zawodnicy Wrzosu wyraźnie cofnęli się do defensywy, w której czuli się wybornie, nieźle przesuwając i nie pozostawiając wiele miejsca na rozgrywanie. Jednak udało nam się wyprowadzić skuteczną akcję, gdy Krzysiek Rzewuski urwał się obrońcom, dograł do Ignacaka, a ten tylko dołożył nogę i umieścił piłkę w bramce.

Po zmianie stron nadal mieliśmy inicjatywę, chociaż wiele z niej nie wynikało. Stworzyliśmy sobie raptem kilka niezłych sytuacji, z czego co najwyżej o jednej można powiedzieć, że była dogodna (sam na sam Ignacaka z bramkarzem). W pozostałych sytuacjach rywale lub bramkarz radzili sobie z naszymi ataki, kilkukrotnie groźnie kontrując, na nasze szczęście nie wyrządzając nam krzywdy.

Ostatnie minuty spotkania były smutne. Atfosfera zrobiła się napięta, a sędzia co rusz wyciągał kartoniki, co zakończyło się wyrzuceniem na trybuny Czarka Gołębiewskiego (dwa upomnienia) oraz Michała Ignacaka (dwie żółte kartki).

Skład: K. Wierciński – A. Jankowski (29′ P. Drewniak, 80′ M. Rzeczyca), W. Rzewuski (55′ G. Jurgielewicz), R. Żemierowski, M. Gajewski – A. Jankuć-Rudzki (60′ A. Piechowski), A. Zasuwa – P. Zbierański (65′ J. Mikuśkiewicz), P. Stachowiak, K. Rzewuski (70′ M. Michalski) – M. Ignacak