Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Zbierański ratuje punkt z Partyzantem

Wyjazd do Leszna nie był dla nas udany i mógłby być jeszcze bardziej nieudany, gdyby nie Paweł Zbierański, który strzałem z wolnego w końcówce spotkania uratował nam jeden punkt.

Partyzant Leszno – KS Blizne 1:1 (1:0)
Bramka: P. Zbierański (z rzutu wolnego)
Żółte kartki: A. Jankuć-Rudzki, K. Grądziel, K. Szast, P. Stachowiak, P. Stachowiak
Czerwona kartka: P. Stachowiak (konsekwencja drugiej żółtej)

Gospodarze zawiesili nam wysoko poprzeczkę i wyszli na prowadzenie po strzale z rzutu karnego. Jednak plany pokrzyżowała im czerwona kartka dla jednego z zawodników. Gra w przewadze jednak nie przełożyła się na łatwy mecz dla zawodników KS Blizne. Piłkarze Partyzanta przeszli do defensywy i nie pozwolili nam na zdobycie wyrównującej bramki. Pod koniec meczu szanse się wyrównały, gdy drugą żółtą kartkę obejrzał Patryk Stachowiak i musiał opuścić boiska.

Gdy wydawało się, że to gospodarze zdobędą trzy punkty remis uratował nam Paweł Zbierański. Strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gospodarzy, dzięki czemu wywieźliśmy z Leszna jeden punkt.

Skład: K. Wierciński – A. Jankowski (75′ P. Nawrocki), G. Jurgielewicz, R. Żemierowski, A. Rokicki (55′ J. Mikuśkiewicz) – A. Jankuć-Rudzki (55′ K. Grądziel), A. Piechowski (70′ K. Szast) – M. Gajewski (60′ M. Ignacak), P. Stachowiak, K. Rzewuski (70′ P. Drewniak) – S. Podvysotskyi (45′ P. Zbierański) –