Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Pewne zwycięstwo w Kampinosie

Można powiedzieć, że mecz z Orłem Kampinos zagraliśmy wzorowo. Już na początku wyszliśmy na prowadzenie po golu Łukasza Widelskiego, a następnie kontrolowaliśmy mecz dorzucając kolejne dwa trafienia w wykonaniu Michała Ignacaka i Mateusza Nicewicza.

Orzeł Kampinos – KS Blizne 0:3 (0:2)
Bramki: Ł. Widelski (G. Jurgielewicz), M. Ignacak, M. Nicewicz
Żółte kartki: Ł. Widelski, G. Jurgielewicz

Mecz mógł dosłownie rozpocząć się od naszej bramki. Kilkanaście sekund po rozpoczęciu potężnie z dystansu huknął Michał Ignacak, lecz bramkarz cudem zdołał sparować uderzenie na rzut rożny. Jednak tuż po chwili właśnie po rzucie rożnym i po zamieszaniu w polu karnym piłkę pewnym strzałem umieścił w bramce Łukasz Widelski.

Po strzeleniu gola nasze ataki nie ustawały i okazji do podwyższenia rezultatu mieliśmy w pierwszej połowie sporo. Sztuka ta udała się jedynie Michałowi Ignacakowi, który kilka razy przełożył sobie obrońcę, a następnie strzelił mocno i nie do obrony.

W drugiej połowie gra się wyrównała, szczególnie pod koniec, gdy gospodarze w ostatnich 15 minutach stworzyli sobie więcej sytuacji niż przez cały mecz i byli bardzo blisko strzelenia bramki kontaktowej. Jednak to my dołożyliśmy kolejne trafienie, a uczynił to Mateusz Nicewicz, który odebrał piłkę przeciwnikom, a następnie strzelił do bramki między nogami interweniującego bramkarza.

Skład: N. Szmit (75′ P. Marciniuk) – A. Jankowski (75′ A. Świetlicki), G. Jurgielewicz, Y. Luniev, A. Rokicki (70′ K. Szast) – A. Zasuwa, A. Olkiewicz – M. Ignacak (70′ M. Nicewicz), P. Stachowiak (70′ K. Małkiewicz), M. Michalski (60′ A. Piechowski) – Ł. Widelski (60′ P. Zbierański)