Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Punkty wywalczone w ostatniej akcji

Bramka Jakuba Kacperskiego w ostatniej minucie dała nam zwycięstwo w meczu pełnym bramek z LKS II Chlebnia.

KS Blizne – LKS II Chlebnia 4:3 (1:1)

Bramki: R. Goławski, A. Stańczyk (R. Goławski), D. Wicher (z karnego), J. Kacperski (A. Stańczyk)

Mecz z LKS II Chlebnia był pełen bramek i zwrotów akcji. Bardzo szybko wyszliśmy na prowadzenie po bramce Rafała Goławskiego z rzutu wolnego (i bardzo niefortunnej interwencji bramkarza Chlebni). Goście przed przerwą wyrównali (z rzutu karnego), a po zmianie stron wyszli na dwubramkowe prowadzenie.

Niemniej jednak nasza drużyna się nie poddała, konsekwentnie starając się odrobić straty. Sztuka ta wreszcie udała się na kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry: po bramkach Antka Stańczyka (głową po dośrodkowaniu z wolnego Goławskiego) oraz Daniela Wichra (z rzutu karnego, kilkanaście minut wcześniej karnego nie wykorzystał Stańczyk) udało się wyrównać wynik spotkania, a dosłownie w ostatniej akcji meczu bramkę na wagę trzech punktów zdobył Kuba Kacperski, który znalazł w polu karnym miejsce do oddania strzału. Piłka przeleciała po nodze obrońcy i po nabraniu dziwnej rotacji spadła za kołnierz bramkarza gości.

Skład: M. Domagała – I. Rusniak (52′ O. Dobosh), M. Szczych (45′ J. Kacperski), A. Rokicki, R. Rushchak – P. Tsyrkunenko, W. Kruczyński, M. Tsyrkunenko (75′ K. Krzak) – R. Goławski, D. Wicher, A. Stańczyk