Piast Feliksów rozgromiony

To było pierwsze tak wysokie zwycięstwo KS Blizne w klasie A. Nasi zawodnicy nie dali szans przyjezdnym wygrywając spotkanie aż 5:0! Znakomicie spisał się duet Wrona-Piechowski. Pierwszy z nich zdobył dwie bramki po zagraniach drugiego.

KS Blizne – Piast Feliksów 5:0 (2:0)

Bramki: Ł. Wrona (A. Piechowski), K. Rzewuski (A. Jankuć-Rudzki), Ł. Wrona (A. Piechowski), A. Jankuć-Rudzki (A. Rokicki), S. Podvysotskyi (P. Stachowiak)

Od początku było widać dużą przewagę zawodników KS Blizne. Wreszcie potwierdził ją Łukasz Wrona, który dobił piłkę po strzale Arka Piechowskiego. Do przerwy schodziliśmy prowadząc 2:0, a bramkę zdobył K. Rzewuski, który wbiegł w pole karne z lewej strony i mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi.

W drugiej połowie nadal byliśmy stroną dominującą, a kolejne trafienie zaliczył Łukasz Wrona ponownie dobijając piłkę po strzale Piechowskiego. Na 4:0 podwyższył Armand Jankuć-Rudzki, a piłkę na czwarty metr wyłożył mu Adrian Rokicki, który wbiegł w pole karne z prawej strony boiska.

Piątą bramkę zdobył Serhii Podvysotskyi po świetnej asyście Patryka Stachowiaka. Serhii wbiegł w pole karne i strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi. Wynik mógłby być jeszcze wyższy, ale nie wykorzystaliśmy kilku innych bardzo dobrych sytuacji.

Skład: K. Wierciński – A. Rokicki, G. Jurgielewicz, R. Żemierowski, J. Mikuśkiewicz – A. Piechowski, A. Jankuć-Rudzki – K. Rzewuski, P. Stachowiak, P. Drewniak – Ł. Wrona.

Grali jeszcze: A. Jankowski, P. Nawrocki, M. Michalski, K. Szast, C. Gołębiewski, S. Podvysotskyi