Konferencja prasowa po meczu z KS Teresin

Przedstawiamy wypowiedzi zawodników i trenerów po meczu z KS Teresin, który przegraliśmy 0:4. Meczu, którego wynik był bardzo niekorzystny, ale gra rodziła nadzieję.

Czarek Gołębiewski: Od meczu z Okęciem minęło siedem dni. Dziś zobaczyłem zupełnie inną drużynę: biegającą, walczącą, po prostu drużynę. Dziś śmiało mogę stwierdzić, że z tej mąki, będzie jakiś porządny wypiek. A trzeba zaznaczyć że graliśmy bez czterech zawodników pierwszej jedenastki. Szkoda dwóch prezentów w pierwszej połowie, bo mogło to zupełnie inaczej wyglądać. Trudno. Gramy dalej.

Wygranym tego meczu jest Tomek Kruczyński. Bardzo dobre zawody. Oby zdrowie mu dopisywało. Klub będzie miał pożytek z niego. Jeżeli drużyna przeniesie te pierwsze 45 minut na całe spotkanie to punkty zaczną wpadać, jestem o to spokojny. Jest proges i to cieszy. Brawo drużyna!

Chciałbym pochwalić trójkę sędziowską. Bardzo dobry mecz w ich wykonaniu. Poziom zdecydowanie wyższy niż liga okręgowa. Brawo Panowie!

Norbert Szmit: Nasza gra była lepsza niż wynik. Szkoda prostych błędów, była szansa schodzić na przerwę bez straconej bramki. Niestety też brałem w nich udział, ale taka już dola bramkarza, że błędy najczęściej kończą się straconym golem. Musimy wyciągnąć to, co było dobre w naszej grze i to powielać i pracować nad wyeliminowaniem błędów. Widać progres i tego należy się trzymać. Myślę, że z meczu na mecz będziemy grać lepiej, a wtedy przyjdą też dobre wyniki.

Mateusz Ciupek: W porównaniu z poprzednimi meczami ten wyglądał dużo lepiej. Widać, że ciężka praca na treningach zaczyna przynosić efekty. Cała drużyna dała z siebie wszystko, a wynik nie odzwierciedla sytuacji z meczu. Musimy jeszcze ciężej pracować i uwierzyć, że wszystkie drużyny w tej lidze są w naszym zasięgu.

Arkadiusz Piechowski: To więc tak: w pierwszej połowie nasza gra wyglądała dobrze. Mimo dwóch głupio straconych bramek staraliśmy się dać z siebie jak najwięcej. Widać, że jesteśmy debiutantami i cały czas będziemy zbierać to doświadczenie. Liczymy, że za tydzień nastąpi przełamanie i drużyna znów pokaże charakter i zdobędziemy trzy punkty.

Mateusz Nicewicz: Bardzo fajna pierwsza połowa w naszym wykonaniu mimo straconych dwóch bramek, które wpaść nie powinny. Musimy wystrzegać się tak prostych błędów, bo inaczej ciężko będzie o punkty. Mecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej… Mimo wysokiej porażki wyglądaliśmy dużo lepiej niż tydzień temu w meczu z Okęciem. Wynik bolesny, natomiast mamy dopiero drugą kolejkę, nie zwieszamy głów, trenujemy i walczymy dalej. Mamy nadzieję, że za tydzień zdobędziemy pierwsze punkty!

Kamil Małkiewicz: Przeciwnik w pierwszej połowie nie pokazał niczego ciekawego. Oczywiście kreował grę, ale całkiem nieźle wyglądaliśmy w formacji defensywnej. Z rytmu wybiły nas dwie bramki, które są niestety ewidentnymi błędami naszego goalkeepera. W drugiej połowie już Teresin przejął kontrolę nad spotkaniem, mimo to nie straciliśmy żadnej bramki, a nawet mieliśmy nieliczne sytuacje. W „dziesiątkę” Teresin oddał nam inicjatywę, ale nie potrafiliśmy tego wykorzystać grając w przewadze, a jeszcze dodatkowo udało się zaskoczyć naszego bramkarza z rzutu wolnego i z jakiejś przebitki z narożnika boiska.

Drugi mecz w lidze okręgowej. Myślę, że sukcesywnie z meczu na mecz będziemy robić postępy. Liczymy na więcej, liczymy na wszystkich, którzy wracają do zdrowia i na tych, którzy obecnie są w kadrze!