Bez punktów z Laurą

Kibice i inni obserwatorzy sobotniego spotkania pomiędzy KS Blizne, a Laurą Chylice zobaczyli wyrównany mecz, w którym obie strony miały swoje sytuacje i każda miała szansę na punkty w tym spotkaniu.

KS Blizne – Laura Chylice 0:2 (0:1)

Żółte kartki: N. Szmit, L. Onuigbo, P. Zbierański, D. Juszyński

Kolejny mecz zaczyna się dla nas fatalnie. W 5. minucie goście dośrodkowują piłkę w pole karne, gdzie po uderzeniu głową z okolic około 14. metra piłka trafia idealnie w okienko bramki strzeżonej przez debiutującego Jakuba Cygana.

Kolejne 40 minut gry to bardzo wyrównane zawody. Nasi przeciwnicy stworzyli 2-3 groźne sytuacji, a po jednej z nich piłka trafiła w słupek. Z kolei my odpowiedzieliśmy serią akcji z lewego i prawego skrzydła, w których zabrakło tylko dołożenia nogi, abyśmy mogli cieszyć się z wyrównującego gola. Bardzo blisko gola było też, gdy przy rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Romana Żemierowskiego, ale ten nieznacznie się pomylił. Ten sam zawodnik po zmianie stron popełnił błąd, który zakończył się utratą bramki (podał do rywala, akcja sam na sam i kolejne trafienie dla Laury). Próbowaliśmy odpowiedzieć, ale cały czas brakowało nam czegoś, aby bramkę strzelić.

Ostatnie 15-20 minut to już wyraźna przewaga gości, ale nie zamienili przewagi na kolejne trafienia, a mecz zakończył się wynikiem 0:2 dla Laury.

Skład: J. Cygan – A. Rokicki (65′ D. Juszyński), R. Żemierowski, D. Dominiak, M. Gajewski – B. Tober (70′ S. Mozdrzeń), S. Milewski (60′ Y. Luniev), Vlad (70′ J. Akindehin) – L. Onuigbo, P. Stachowiak (75′ P. Zbierański), K. Zawodnik (75′ A. Tuzikiewicz)