Druga drużyna Znicza Pruszków od samego początku spotkania pokazywała, że nie bez kozery jest wymieniana jako główny faworyt do awansu, grając jak na standardy naszej ligi naprawdę dobry futbol.

KS Blizne – Znicz II Pruszków 2:7 (1:3)
Bramki: A. Akindehin (R. Dominiak), P. Zbierański (A. Jankowski)

Żółte kartki: R. Dominiak, A. Akindehin

Po pierwszych 20′ minutach meczu można było odnieść wrażenie, że mecz zakończy się demolką. Goście prowadzili 3:0 i bezapelacyjnie dominowali na boisku. Jednak po indywidualnej akcji strzał z rogu szesnastki oddał John Akindehin, a piłka wpadła niemalże w okienko bramki Znicza. Dodało to nam werwy i do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmianie.

Po zmianie stron goście wywalczyli rzut karny, który zamienili na bramkę. Kilka minut później sędzia powinien podyktować rzut karny dla naszej drużyny, ale skończyło się puszczeniem akcji, kontrą Znicza i bramką na 1:5. Jednak nadal byliśmy w grze, dzięki akcji dwóch rezerwowych. Najpierw Adam Jankowski odebrał piłkę przeciwnikowi, odegrał do Pawła Zbierańskiego, a tan z kilku metrów znalazł piłce drogę do bramki.

Można było się spodziewać, że końcówka będzie jeszcze ciekawa, jednak goście pokazali swoją wyższość. Dołożyli dwa trafienia i wygrali spoktanie 7:2.

Skład: J. Cygan – K. Semerenko (70′ W. Wiśniewski), R. Dominiak, S. Milewski (65′ V. Rakhmail), M. Gajewski – K. Krzak (85′ O. Dobosh), L. Onuigbo – K. Zawodnik (70′ P. Zbierański), P. Stachowiak, A. Akindehin – V. Voronov (70′ A. Jankowski)