Falstart na początek rundy

Przegrywamy z faworyzowaną Ożarowianką 0:6. Gratulujemy przeciwnikom trzech punktów, a sami pracujemy dalej nad przygotowaniem się do kolejnego meczu.

KS Ożarowianka – KS Blizne 6:0 (4:0)

Żółte kartki: K. Zawodnik, B. Tober

Początek meczu to prawdziwy koszmar. Po pięciu minutach gry gospodarze prowadzili już 2:0 wykorzystując bezlitośnie nasze błędy. Dopiero z czasem zaczęliśmy otrząsać się z tego szoku, ale piłkarze Ożarowianki i tak byli poza naszym zasięgiem i dorzucili przed przerwą kolejne dwa trafienia.

Po zmianie stron nasza gra wyglądała już nieco lepiej. Gospodarze długo nie mogli się przebić, a i my od czasu do czasu atakowaliśmy i coraz częściej gościliśmy pod polem karnym Ożarowianki. Jednak gospodarze i tak dorzucili kolejne dwa trafienia. Warta wspomnienia jest kapitalna interwencja Jakuba Cygana, który w drugiej połowie obronił rzut karny, lecz kilkanaście minut później przy kolejnej „jedenastce” już był bezradny.

Skład: J. Cygan (80′ B. Liszcz) – M. Atashev, M. Jaromski, R. Dominiak, K. Hatys (70′ D. Wicher) – K. Krzak, B. Tober – J. Akindehin (80′ I. Rusniak), K. Zawodnik, A. Rokicki (80′ S. Dobosh) – D. James (70′ I. Lobarau)