Nieskuteczni w Chlebni

Przegrywamy mecz wyjazdowym z LKS-em II Chlebnią 0:2, aczkolwiek mieliśmy mnóstwo sytuacji, aby obrócić losy spotkania na naszą korzyść.

LKS II Chlebnia – KS Blizne 2:0 (1:0)

Żółte kartki: D. Wicher

Już na samym początku meczu mogliśmy wyjść na prowadzenie. W doskonałej sytuacji przed bramką rywala znalazł się Antek Stańczyk, ale trafił w poprzeczkę. Pierwsza połowa to nasza wyraźna przewaga, aczkolwiek od czasu do czasu gospodarze przejmowali inicjatywę. Po jednej z takich sytuacji rywal oddał strzał w polu karnym. Piłka zaliczyła nieszczęśliwy rykoszet i wpadła do naszej bramki. My, pomimo wielu starań, nie zdołaliśmy odrobić straty.

Po zmianie stron scenariusz gry był podobno. Ponownie napieraliśmy, a gospodarze wykorzystali nasz błąd i podwyższyli na 2:0. Ostatnie minuty to bardzo silny napór z naszej strony, ale nie przełożyło się to na zdobyte bramki.

Skład: R. Gąsiński – I. Rusniak, M. Szczych, D. Wicher, J. Calik – M. Walczak, K. Krzak, J. Staszewski – M. Pasiorowski, A. Stańczyk, J. Kacperski