Nieszczęśliwy wynik z Passovią

Przegrywamy u siebie z Passovią Pass 1:2, chociaż do przerwy prowadziliśmy 1:0. Goście w drugiej połowie stworzyli zaledwie 2-3 groźne akcje, ale to wystarczyło do strzelenia dwóch bramek i zdobycia kompletu punktów.

KS Blizne – Passovia Pass 1:2 (1:0)

Bramka: A. Stańczyk (J. Kacperski)

Żółte kartki: R. Dominiak, R. Dominiak

Czerwona kartka: R. Dominiak (za dwie żółte)

Po całkiem niezłych pierwszych 30. minutach wyszliśmy na prowadzenie. Piłkę odebrał na połowie przeciwnika Kuba Kacperski, dograł do Antka Stańczyka, a ten umieścił piłkę w bramce. Na początku drugiej połowy doszło do kontrowersyjnej sytuacji: sędzia podyktował rzut wolny pośredni dla gości w odległości pięciu metrów od naszej bramki, a goście wykorzystali tą sytuację i wyrównali. Następnie na 15 minut przed końcem zdobyli drugą bramkę. Udało im się też dowieźć korzystny wynik do końca i zgarnąć trzy punkty.

Skład: A. Pasiorowski – I. Rusniak (55′ O. Dobosh), M. Szczych, R. Dominiak, J. Calik – K. Krzak, M. Pasiorowski (80′ A. Kramarenko), S. Milewski (55′ V. Voronov) – A. Stańczyk, D. Wicher (70′ M. Walczak), J. Kacperski (80′ J. Staszewski)