Porażka na koniec rundy

Na koniec rundy jesiennej przegrywamy niezwykle ważny mecz wyjazdowy z Piastem Piastów 2:4.

Piast Piastów – KS Blizne 4:2 (1:1)

Bramki: A. Pasiorowski (D. Wicher), A. Stańczyk

Żółte kartki: R. Dominiak. M. Walczak, D. Wicher

Mecz rozpoczął się po naszej myśli. Po kilkunastu minutach naporu wyszliśmy na prowadzenie po bramce Adama Pasiorowskiego, który doszedł do piłki wrzuconej w pole karne przez Daniela Wichra i z bliskiej odległości pokonał bramkarza. Niestety w I połowie gospodarze wyrównali po strzale głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

W drugiej połowie piłkarze Piasta szybko wyszli na prowadzenie, lecz tym razem nam udało się wyrównać. Strzałem z rzutu wolnego Antek Stańczyk zaskoczył bramkarza, który nie zdołał sparować mocno kopniętej piłki.

Końcówka meczu jednak należała do gospodarzy. Po naszych fatalnych błędach zdobyli dwie bramki i zgarnęli komplet punktów.

Skład: R. Gąsiński – I. Rusniak (K. Kacperski), R. Dominiak, D. Wicher, J. Staszewski – M. Walczak (63′ M. Pasiorowski), K. Krzak, O. Dobosh – J. Kacperski, A. Stańczyk, A. Pasiorowski