Remis na pożegnanie

Ostatni mecz sezonu przyniósł nam jeden punkt w meczu z GKS-em Podolszyn. Wprawdzie goście pierwsi wyszli na prowadzenie, ale dyscyplina i konsekwentna gra pozwoliły nam na odrobienie strat oraz utrzymanie wyniku do końca spotkania.

KS Blizne – GKS Podolszyn 1:1 (1:1)
Bramka: R. Dominiak (z rzutu karnego)

Na początku spotkania wydawało się, że udało nam się dobrze przewidzieć grę przeciwnika i zabezpieczyć naszą bramkę. Jednak po kilkunastu minutach goście sforsowali nasze zasieki i po dośrodkowaniu ich zawodnik strzałem głową pokonał Kubę Cygana.

Pomimo straty gry graliśmy ambitnie i konsekwentnie. Przyniosło to kilka ciekawych akcji w tym wywalczony przez Ilię Lobarau rzut karny. Do piłki podszedł niezawodny Robert Dominiak, który po raz piaty w tym sezonie wpisał się na listę strzelców.

Druga połowa przyniosła podobny obraz gry. Ataki gości i nasze blokowanie dostępu do bramki oraz groźne kontrataki. Zawodnicy z Podolszyna na 20 minut przed końcem stanęli przed kapitalną okazją. Wywalczyli rzut karny… lecz ich zawodnik strzelił nad bramką. W końcówce spotkania jeszcze kilka razy zagotowało się pod naszą bramką, ale nie przełożyło się to na bramki, przez co spotkanie skończyło się remisem 1:1 i podziałem punktów.

Ten mecz był dla nas pożegnaniem z Ligą Okręgowa. Po nieudanym sezonie spadamy ligę niżej i w kolejnym będzie można nam zobaczyć w rozgrywkach A-klasowych.

Skład: J. Cygan – J. Sałata, R. Dominiak, S. Milewski, A. Rokicki – K. Krzak, O. Dobosh – B. Tober, K. Zawodnik, I. Lobarau – D. Wicher (55′ M. Tsyrkunenko)