Walenie głową w mur w Korytowie

Przegrywamy wyjazdowy mecz z Błękitnymi Korytów 0:2. Większość spotkania przypominała przysłowiowe walenie głową w mur…

Błękitni Korytów – KS Blizne 2:0 (2:0)

Żółte kartki: A. Stańczyk, I. Rusniak

Mecz rozpoczął się od szybko zdobytej bramki przez gospodarzy po naszej stracie piłki. Tuż przed przerwą gospodarze wykorzystali kolejny błąd i podwyższyli prowadzenie. My przez 90 minut… w zasadzie waliliśmy głową w mur. Pomimo kilku okazji piłka ani razu nie zatrzepotała w bramce gospodarzy, nawet gdy przez ostatnie 10 minut graliśmy z przewagą jednego zawodnika po czerwonej kartce dla obrońcy Błękitnych.

Skład: T. Nowak – J. Calik (75′ K. Dąbrowski), J. Staszewski, R. Dominiak, A. Rokicki – O. Dobosh (65′ M. Tsyrkunenko), K. Krzak (85′ K. Zwoliński), V. Voronov (55′ M. Walczak) – I. Rusniak (85′ K. Kacperski), A. Stańczyk, J. Kacperski (60′ M. Pasiorowski)