Wywalczony punkt w Międzyborowie

Po bramce Pawła Zbierańskiego w zasadzie w ostatniej minucie meczu wywozimy cenny punkt z międzyborowa.

Wrzos Międzyborów – KS Blizne 3:3 (1:2)

Bramki: M. Cendrowski (S. Milewski), R. Dominiak (M. Pasiorowski), P. Zbierański (M. Cendrowski)

Żółte kartki: M. Szczych

Mecz w Międzyborowie z początku był wyrównany, aczkolwiek po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale głową Maćka Cendrowskiego wyszliśmy na prowadzenie. Gospodarzom udało się wyrównać, ale do przerwy schodziliśmy prowadząc 2:1 po bramce Roberta Dominiaka po mocnym strzale głową po dośrodkowaniu Michała Pasiorowskiego z rzutu rożnego.

Po przerwie gospodarze nas zmiażdżyli i wyszli na prowadzenie 3:2. Jednak ostatnie słowo należało do nas, a dokładnie do Pawła Zbierańskiego, który przełożył w polu karnym rywala i pewnym strzałem pokonał bramkarza dając nam wyrównanie i jeden punkt.

Skład: J. Cygan – J. Calik, M. Szczych, R. Dominiak, J. Staszewski (45′ M. Tsyrkunenko) – S. Milewski, K. Krzak (77′ T. Nowak), K. Żemierowski (40′ A. Kramarenko) – M. Pasiorowski (45′ J. Kacperski), M. Cendrowski, A. Pasiorowski (77′ P. Zbierański)