Gorzki występ pucharowy

Już pierwszy mecz w Pucharze Polskim okazał się dla nas ostatnim. Przegrywamy na wyjeździe 3:4 ze Spartą II Jazgarzew.

Sparta II Jazgarzew – KS Blizne 4:3 (0:1)

Bramki: L. Onuigbo (M. Gajewski), L. Onuigbo (P. Stachowiak), K. Zawodnik (Y. Udot)

W piątej minucie gospodarze mogli wyjść na prowadzenie po naszej stracie w okolicach 16. metra, ale ich zawodnik nie wykorzystał doskonałej sytuacji. Do końca pierwszej połowy raczej kontrolowaliśmy mecz, co potwierdziło trafienie Lewisa Onuigbo po podaniu Marcina Gajewskiego.

Niedługo po zmianie stron gospodarze wyrównali, ale odpowiedzieliśmy kolejnym trafieniem Lewisa, który pokonał bramkarza strzałem głową po dośrodkowaniu Patryka Stachowiaka.

Niestety potem zaczęły dziać się dziwne rzeczy, szczególnie w naszej defensywie, gdzie popełnialiśmy błąd za błędem, co skończyło się… kolejnymi trzema bramkami dla gospodarzy. Próbowaliśmy jeszcze odrobić straty, ale udało się zdobyć już tylko jedną bramkę, co zrobił Karol Zawodnik, po sprytnej asyście Yarka Udota.

Skład: B. Liszcz (B. Pietroń) – S. Mozdrzeń (45′ D. Juszyński), R. Żemierowski, Y. Luniev (65′ M. Paczkowski) – A. Tuzikiewicz (45′ K. Żemierowski), P. Stachowiak (60′ K. Szast), B. Tober (65′ Y. Udot), Vlad, M. Gajewski (60′ O. Dobosh) – L. Onuigbo, K. Zawodnik