Złe sezonu początki

Niestety fatalnie zaczęliśmy sezon 2022/2023, a dokładnie pierwsze 45 minutach, po których przegrywaliśmy z Ożarowianką 0:7. Po przerwie i korektach gra wyglądała już nieco lepiej, a mecz zakończył się zwycięstwem gości 1:8.

KS Blizne – KS Ożarowianka 1:8 (0:7)

Bramka: R. Dominiak

Żółte kartki: M. Gajewski, D. Juszyński, L. Onuigbo, A. Tuzikiewicz, B. Tobert

Pierwsza połowa to prawdziwy pogrom. Już w drugiej minucie meczu goście wyszli na prowadzenie, a po 16 minutach gry prowadzili 5:0. Zostaliśmy dosłownie stłamszeni, a każdy nasz błąd kończył się utratą bramki. Do przerwy goście dorzucili jeszcze dwa trafienia, a z naszej strony jedyne zagrożenie było po uderzeniu z rzutu wolnego Patryka Stachowiaka.

Druga połowa też zaczęła się od utraty bramki, ale po licznych zmianach nasza gra zaczęła wyglądać o niebo lepiej. Przejęliśmy inicjatywę, tworząc kilka bardzo groźnych sytuacji aż wreszcie w polu karnym sfaulowany został Lewis Onuigbo, a rzut karny na bramkę zamienił Robert Dominiak, były zawodnik Ożarowianki.

Skład: B. Pietroń (60′ B. Liszcz) – D. Juszyński (45′ O. Dobosh), R. Żemierowski, K. Jankowski, M. Gajewski (60′ K. Szast) – Vlad, Y. Luniev (60′ R. Dominiak), P. Stachowiak, (45′ K. Zawodnik) – Y. Udot (45′ K. Żemierowski), L. Onuigbo, A. Tuzikiewicz (60′ B. Tober)