Wysoka porażka mimo niezłej gry

Przegrywamy na wyjeździe aż 0:4 z Championem Warszawa. Zawodnicy STF pokazali niezły, szybki futbol i strzelili nam aż cztery bramki. Naszą grę za to cechowała spora nieskuteczność.

STF Champion – KS Blizne 4:0 (2:0)

Żółte kartki: R. Dominiak, R. Dominiak

Pierwsza połowa to typowa wymiana ciosów, których my zadawaliśmy zdecydowanie więcej, ale były one niestety w większości wypadków niecelne. Gospodarze również uderzali i niestety byli w tym zdecydowanie skuteczniejsi. Strzelili do przerwy dwie bramki, chociaż z perspektywy gry można powiedzieć, że pierwsza połowa była bardzo wyrównana.

Druga połowa już zdecydowanie na korzyść zawodników STF. Stworzyliśmy sobie raptem kilka dobrych okazji, a nasi przeciwnicy groźnie kontrowali i wielokrotnie gościli pod naszą bramką, dorzucając kolejne dwa trafienia i wygrywając 4:0. Mecz kończyliśmy w dziesiątkę, po tym jak w minutę dwie żółte kartki załapał Robert Dominiak – najpierw za faul, chwilę później za wybiegnięcie z muru przed uderzeniem przeciwnika.

Skład: J. Cygan – A. Rokicki (75′ S. Mozdrzeń), R. Dominiak, S. Milewski, M. Gajewski (75′ K. Semerenko) – K. Krzak, B. Tober (60′ A. Tuzikiewicz) – V. Voronov (45′ K. Zawodnik), V. Rakhmail (70′ P. Zbierański), J. Akindehin – P. Stachowiak (80′ R. Żemierowski)