Trzy punkty stracone w ostatniej akcji

Remisujemy w emocjonującym meczu z LKS-em Osuchów 4:4. Trzy punkty tracimy niestety w ostatniej minucie meczu…

KS Blizne – LKS Osuchów 4:4

Bramki: A. Tuzikiewicz, L. Onuigbo (K. Krzak), R. Dominiak (z karnego), L. Onuigbo (R. Dominiak)

Żółte kartki: L. Onuigbo, K. Krzak, K. Krzak

Mecz zaczęliśmy od dość szybko straconej bramki, ale następnie wzięliśmy się za grę. Bramkę wyrównującą zdobył po strzale pod poprzeczkę z 30-metra Aleksander Tuzikiewicz, dla którego było to pierwsze trafienie dla KS Blizne. Jeszcze przed przerwą udało się wyjść na prowadzenie, piłkę z rzutu rożnego dorzucił Sebastian Milewski, Kacper Krzak lekko strącił, a Lewis umieścił futbolówkę w bramce gości.

Na początku drugiej połowy zawodnicy z Osuchowa szybko wyrównali, lecz odpowiedzieliśmy uderzeniem Roberta Dominiaka z rzutu karnego podytkowanego za faul na Krzaku. Kolejne trafienie, na 4:2, było autorstwem Lewisa, który urwał się obrońcom, minął bramkarza i trafił do pustej bramki. Wydawało się, że mecz zakończy się naszym zwycięstwem. Wprawdzie goście zdobyli bramkę na 4:3, ale ich zawodnik dostał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko.

Pomimo gry w przewadze, to goście atakowali. Zagrywali długie i groźne piłki pod nasze pole karne, z czego wiele kończyło się groźnymi sytuacjami. Aż w ostatniej akcji po przebitce goście oddali strzał z 16-ego metra. Piłka trafiła w polu karnym w rękę Kacpra Krzaka, a sędzia odgwizdał rzut karny, który goście zamienili na bramkę i zgarnęli jeden punkt.

Skład: J. Cygan – A. Tuzikiewicz, R. Dominiak (80′ A. Rokicki), S. Milewski, M. Gajewski – K. Krzak, L. Onuigbo – K. Zawodnik, V. Rakhmail (60′ B. Tober), J. Akindehin (70′ V. Voronov) – P. Stachowiak (80′ K. Semerenko)