Znowu punkt stracony w końcówce

Po tym jak przegrywaliśmy 0:2 i doprowadziliśmy do remisu 2:2, ostatecznie przegrywamy z Rysiem Laski 2:3 po bramce straconej w ostatnich minutach spotkaniach.

KS Blizne – Ryś Laski 2:3 (0:0)

Bramki: R. Dominiak, A. Jankowski

Żółte kartki: D. Juszyński, A. Jankowski

Pierwsza połowa meczu z Rysiem Laski zakończyła się bez bramek, chociaż obie drużyny miały kilka dobrych sytuacji. Goście wielokrotnie próbowali uderzeń z dystansu, natomiast nasi zawodnicy dwukrotnie byli bardzo blisko objęcia prowadzenia, lecz dobre okazje zmarnowali Zawodnik oraz Onuigbo. Dopiero w drugiej połowie zawodnicy wzięli się za strzelanie i trafiali do bramki aż pięciokrotnie. Najpierw na dwubramkowe prowadzenie wyszli zawodnicy Rysia i gdy wydawało się, że gładko zdobędą trzy punkty, to nasi zawodnicy wzięli się za grę i na kilka minut przed końcem spotkania doprowadzili do wyrównania: najpierw z rzutu karnego po faulu na Lewisie bramkę zdobył Robert Dominiak, a kilka minut później po sporym zamieszaniu piłka zatrzepotała w siatce po strzale Adama Jankowskiego. Niestety ostatnie słowo należało do gości. Już w 90. minucie meczu po rzucie wolnym zakotłowało się w naszym polu bramkowym, a piłka wylądowała w bramce, przez co znowu poczuliśmy gorycz traconych w ostatnich minutach punktów.

Skład: J. Cygan – A. Tuzikiewicz (80′ D. Juszyński), R. Dominiak, R. Żemierowski, M. Gajewski (75′ A. Rokicki) – S. Milewski (65′ V. Rakhmail), K. Krzak (40′ B. Tober) – A. Jankowski, P. Stachowiak (75′ V. Voronov), K. Zawodnik (60′ K. Semerenko) – L. Onuigbo