Gorzki wyjazd do Jazgarzewa

Przegrywamy 1:3 mecz wyjazdowy ze Spartą Jazgarzew. Po tej porażce spadamy na ostatnie miejsce w tabeli ligowej, a nasza sytuacja bardzo się komplikuje.

Sparta Jazgarzew – KS Blizne 3:1 (1:0)

Bramka: R. Żemierowski (P. Zbierański)

Żółte kartki: J. Akindehin, L. Onuigbo, P. Zbierański

Pierwsza połowa stała pod znakiem naszego powolnego rozgrywania piłki oraz kilku kontrataków ze strony zawodników Sparty. Po jednym z nich ich napastnik wyprzedził wychodzącego do piłki Cygana i trafił do pustej bramki. Z naszej strony w pierwszej połowie w ofensywie nie zadziało się praktycznie nic.

Na początku drugiej połowy w łatwy sposób straciliśmy piłkę i rywal zdobył drugą bramkę. Od tego momentu w naszej grze pojawiło się dużo chaosu, a zawodnicy Sparty z minuty na minutę robili się coraz groźniejsi. Mimo to udało nam się zdobyć bramkę kontaktową. Vlad Voronov wywalczył rzut wolny, do piłki podszedł Patryk Stachowiak, który dośrodkował futbolówkę w pole karne. Piłkę głową strącił Paweł Zbierański, a na koniec dopadł do niej Roman Żemierowski, który z paru metru umieścił piłkę w bramce.

Jednak bramka kontaktowa na niewiele się zdała. Parę minut później po fenomenalnym strzale w okienko, gdzie piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki gospodarze ponownie wyszli na dwubramkowe prowadzenie, które utrzymali już do końca meczu.

Skład: J. Cygan – A. Tuzikiewicz, R. Dominiak, S. Milewski (60′ R. Żemierowski), A. Rokicki (65′ O. Dobosh) – V. Rakhmail (55′ B. Tober), K. Krzak – K. Zawodnik (65′ P. Zbierański), P. Stachowiak, J. Akindehin (60′ V. Voronov) – L. Onuigbo