Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Nieudane derby

Przegrywamy starcie derbowe z Naprzodem Zielonki 1:6. Rywalem tym razem był zdecydowanie lepszy i przede wszystkim dużo skuteczniejszy.

Naprzód Zielonki – KS Blizne 6:1 (3:1)

Bramka: D. James (I. Lobarau)

Żółte kartki: D. Wicher, D. James

Mecz rozpoczął się od szybko strzelonej bramki przez zawodników, którzy momentalnie zaatakowali naszą bramkę i wyszli na prowadzenie. Jednak po kilkunastu minutach gry było 1:1. Z prawej strony boiska I. Lobarau dograł piłkę do wbiegającego w pole bramkowe Davida Jamesa, a ten umieścił piłkę w bramce. Chwilę później mogło być 2:1, ale uderzenie Akindehina minimalnie minęło bramkę.

Niestety szczęście nam nie sprzyjało. Po faulu Kuby Cygana sędzia podyktował rzut karny, a zawodnik Naprzodu pewnie wykonał jedenastkę i Naprzód znowu prowadził. Po tej bramce mieliśmy swoje 2-3 kolejne okazje na wyrównanie (przewrotka Jamesa, zablokowany strzał Lobarau), ale to zawodnicy Naprzodu tak jak mocno zaczęli I połowę, tak samo mocno ją skończyli podwyższając prowadzenie.

Druga połowa była już mniej emocjonująca. Zawodnicy Naprzodu dorzucili kolejne trzy trafienia. Po naszej stronie były też sytuacje, ale już nie takie dobre jak w I połowie i przegraliśmy to spotkanie 1:6.

Skład: J. Cygan (75′ A. Gogula) – O. Dobosh, R. Żemierowski, K. Cieśnikowski, A. Rokicki (85′ J. Sałata) – K. Krzak (65′ M. Jaromski), B. Tober, K. Zawodnik (65′ D. Wicher) – I. Lobarau, D. James, J. Akindehin