Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Pewna wygrana Pogoni

Przegrywamy na własnym boisku z Pogonią II Grodzisk Mazowiecki 0:4. Goście byli zdecydowanie lepszą drużyną i odnieśli pewne zwycięstwo.

KS Blizne – Pogoń II Grodzisk Maz. 0:4 (0:2)

Żółta kartka: A. Rokicki

Mecz z Pogonią rozpoczął się od momentalnie strzelonej bramki przez gości. Następnie przez większą część I połowy piłkarze Pogoni prowadzili grę, ale niewiele z tego wychodziło. Dopiero po przepięknym uderzeniu z rzutu wolnego podwyższyli prowadzenie. Po zmianie stron nasza gra wyglądała lepiej i odważniej. Mieliśmy kilka sytuacji, a sam Akindehin trzykrotnie uderzał sprzed pola karnego. Niestety nie udało nam się zdobyć kontaktowej bramki. Ostatnie 15 minut zdecydowanie należało już do gości. Dorzucili kolejne dwie bramki, a przed stratą jeszcze jednej uchronił nas Kuba Cygan broniąc czwarty rzut karny w tej rundzie.

Skład: J. Cygan (80′ A. Gogula) – M. Jaromski (70′ M. Atashev), R. Żemierowski (70′ K. Cieśnikowski). R. Dominiak, A. Rokicki – K. Krzak (65′ O. Dobosh), B. Tober, K. Zawodnik – I. Lobarau, M. Tsyrkunenko (65′ D. Wicher), J. Akindehin