Nieudany wyjazd do Chylic

Pomimo ogromnej motywacji i determinacji wyjazdowy mecz z Laurą Chylicą totalnie nam nie wyszedł. Rywal pewnie wygrał 7:0 i zgarnął trzy punkty.

Laura Chylice – KS Blizne 7:0 (2:0)

Mecz z Laurą Chylicę miał nietypowy przebieg. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, nasza drużyna była groźna, stwarzająca sytuacje. Jednak w wyniku totalnego przypadku gospodarza wyszli na prowadzenie. Kacper Cieśnikowski nabił w naszym polu Saszę Dobosza, a piłka odbiła się od jego pośladków i wpadła do naszej bramki. Również druga bramka dla drużyny Laury była dość niefortunna – po płaskim dograniu piłki w pole karne, futbolówka przeszła pod pachą Kuby Cygana, leciała w zasadzie po linii bramkowej i ostatecznie wtoczyła się do bramki pomimo próby wybicia jej przez Cieśnikowskiego.

Na początku drugiej połowy gospodarze strzeli trzecią bramkę i spotkanie w zasadzie wtedy dla nas się skończyło, a w piłkę grała Laura, dokładając kolejne cztery trafienia i wygrywając 7:0.

Skład: J. Cygan (70′ B. Liszcz) – M. Atashev (85′ D. Juszyński), K. Cieśnikowski, M. Jaromski (85′ K. Hatys), A. Rokicki – K. Krzak (65′ M. Tsyrkunenko), O. Dobosh (56′ V. Voronov), B. Tober (87′ A. Gogula) – J. Akindehin, K. Zawodnik, D. James