Emocje i nadzieja pomimo porażki

Przegrywamy z Gromem Warszawa 0:4. Mimo to mecz był ciekawy i pełen emocjonujących sytuacji.

Grom Warszawa – KS Blizne 4:0 (2:0)

Żółte kartki: K. Cieśnikowski, M. Atashev

Czerwona kartka: M. Atashev (za drugą żółtą)

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Gromu. Drużyna ta szybko wyszła na prowadzenie, dołożyła drugie i miała kilka okazji, aby strzelić więcej… jednak my też byliśmy groźni i w kilku sytuacjach byliśmy bardzo blisko strzelenia kontaktowej bramki, na przykład po uderzeniu Jamesa piłka trafiła w poprzeczkę.

Po zmianie stron wyszliśmy na mecz pełni wiary w nasze umiejętności i przez kilkanaście minut wydawało się, że możemy nawiązać w tym meczu kontakt. Niestety za faul drugą żółtą kartkę obejrzał Mo Atashev, przez co do końca spotkania musieliśmy grać w dziesiątkę. Zeszliśmy do defensywy i próbowaliśmy kontrować. Jednak zawodnicy Gromu dołożyli kolejne dwa trafienia. Pomimo osłabienia udało się nam wywalczyć jedenastkę (po faulu na Karolu Hatysie). Do piłki podszedł David James, lecz jego uderzenie obronił bramkarz gospodarzy, a nam nie udało się zdobyć honorowego trafienia.

Skład: J. Cygan (80′ B. Liszcz) – M. Atashev, K. Cieśnikowski, R. Dominiak (78′ M. Jaromski), A. Rokicki – K. Krzak, O, Dobosh (70′ D. Juszyńki) – D. James, K. Zawodnik (75′ K. Hatys), J. Akindehin – D. Wicher (65′ J. Staniaszek)