Po przerwie bezradni

Przegrywamy z Championem Warszawa 2:4. Do przerwy mecz był wyrównany, po przerwie jednak na boisku dominowali goście.

KS Blizne – STF Champion Warszawa 2:4 (2:2)

Bramki: D. James, B. Tober

Żółte kartki: A. Rokicki, M. Jaromski

Mecz rozpoczął się właściwie od szybko strzelonej bramki przez drużynę gości. Po długo zagranej piłce przeciwnik wpadł w nasze pole karne i strzałem z bliska pokonał Kubę Cygana. Jednak po stracie bramki nasza drużyna stanęła na wysokości zadania, najpierw świetnie w polu karnym odnalazł się David James i zdobył wyrównująca bramkę. Następnie strzałem z wolnego Bartek Tober wyprowadził nas na prowadznie. Niestety tuż przed przerwą zawodnicy Championa przeprowadzili świetną akcję i wyrównali wynik spotkania.

Po zmianie stron wyraźnie zabrakło nam sił. Z każdą kolejną minutą przewaga gości była coraz większa. Wreszcie dopięli swego i wyszli na prowadzenie, przed końcem spotkania dorzucając jeszcze jedno trafienie i wygrywając całe spotkanie 4:2.

Skład: J. Cygan – D. Juszyński, M. Jaromski, R. Dominiak, A. Rokicki (75′ K. Hatys) – B. Tober (65′ M. Tsyrkunenko), O. Dobosh – J. Akindehin, K. Krzak, D. James – K. Zawodnik