Trzeci remis z rzędu

Remisujemy trzeci kolejny mecz: tym razem wynikiem 2:2 zakończyło się domowe spotkanie ze Spartą Jazgarzew.

KS Blizne – Sparta Jazgarzew 2:2 (1:2)

K. Zawodnik (I. Lobarau), I. Lobarau (K. Zawodnik)

Żółte kartki: M. Atashev, I. Lobarau, K. Cieśnikowski

Mecz ze Spartą Jazgarzew nie rozpoczął się dla nas dobrze, po 30 minutach gry goście prowadzili 0:2. Jednak wzięliśmy się za odrabianie strat. Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola zdobył Karol Zawodnik po płaskim mocnym uderzeniu. W drugiej połowie dalej goniliśmy wynik, aczkolwiek mecz się mógł dla nas gorzej skończyć, lecz Kuba Cygan obronił rzut karny i dał nam nadzieję na końcówkę spotkania. Wreszcie do wyrównania doprowadził Ilia Lobarau, który w polu karnym znalazł miejsce do strzału i wpakował piłkę do bramki. Sama końcówka była bardzo emocjonująca, obie drużyny miały swoje okazje, ale wynik pozostał remisowy.

Skład: J. Cygan – M. Atashev, R. Dominiak, K. Cieśnikowski, A. Rokicki – O. Dobosh (30′ K. Krzak), B. Tober (75′ J. Staniaszek) – D. James (45′ J. Akindehin), K. Zawodnik (90′ M. Jaromski), I. Lobarau – D. Wicher (45′ M. Tsyrkunenko)