Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Bezbramkowy remis w Osuchowie

Remisujemy wyjazdowy mecz z LKS-em Osuchów 0:0, aczkolwiek niewiele brakowało do zdobycia trzech punktów: na 10 minut przed końcem spotkania nie wykorzystaliśmy rzutu karnego…

LKS Osuchów – KS Blizne 0:0

Mecz od początku do końca był raczej wyrównany, z wyraźną optyczną przewagą gospodarzy, która nie przekładała się w tak dużym stopniu na sytuacje bramkowe. Obie drużyny były niebezpieczne, stwarzały sobie sytuacje, szczególnie po przerwie, gdzie szczególnie gospodarze zaczęli coraz częściej dochodzić do głosu, lecz my nie pozostawaliśmy dłużni i również wyprowadzaliśmy groźne akcje. Najlepsze sytuacje miał John Akindehin, którego uderzenia kilkukrotnie parował bramkarz gospodarzy. Wreszcie na 10 minut przed końcem po jednej z naszych akcji sędzia wskazał na wapno – po uderzeniu Karola Zawodnik zawodnik z Osuchowa zagrał ręką. Do rzutu karnego podszedł Sebastian Milewski… lecz jego uderzenie obronił bramkarz, a mecz zakończył się remisem 0:0.

Skład: J. Cygan – O. Dobosh, M. Jaromski, K. Hatys, A. Rokicki – K. Krzak, M. Tsyrkunenko (60′ S. Milewski) – I. Lobarau, K. Zawodnik, J. Akindehin – D. James