Bez punktów z Passovią

Przegrywamy wyjazdowy mecz z Passovią Pass 1:2 i nasza sytuacja w tabeli mocno się komplikuje.

Passovia Pass – KS Blizne 2:1 (1:0)

Bramka: I. Rusniak (A. Pasiorowski)

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Obie strony stworzyły sobie po kilka okazji (u nas najlepszą, sam na sam z bramkarzem, zmarnował Rafał Goławski). Dopiero na minutę przed końcem padła pierwsza bramka spotkania. Gospodarze wyszli na prowadzenie po strzale z rzutu wolnego.

Tuż po zmianie stron padła druga bramka dla gospodarzy i już było wiadomo, że będzie nam ciężko o punkty w tym meczu. Na 15 minut przed końcem po dośrodkowaniu Adama Pasiorowskiego i strzale głową Ivana Rusniaka zdobyliśmy kontaktową bramkę. Pomimo wielu okazji nie udało nam się wyrównać i punkty zgarnęli gospodarze.

Skład: M. Domagała – I. Rusniak, M. Szczych, R. Dominiak, A. Rokicki (45′ A. Pasiorowski) – R. Goławski, M. Mieszkowicz (55′ J. Staszewski), O. Dobosh, R. Rushchak (70′ K. Krzak) – M. Pasiorowski (75′ P. Mądry, P. Tsyrkunenko (45′ M. Tsyrkunenko)