Wywalczone punkty z Naprzodem

Pomimo gry ostatnie 25 minut w dziesięciu zdobywamy zwycięskiego gola i pokonujemy Naprzód Brwinów 3:2.

KS Blizne – Naprzód Brwinów 3:2 (2:2)

Bramki: A. Stańczyk, M. Tsyrkunenko (R. Goławski), M. Tsyrkunenko (R. Goławski)

Żółte kartki: R. Dominiak, I. Rusniak, M. Tsyrkunenko, P. Tsyrkunenko

Czerwona kartka: M. Szczych

Powoli przyzwyczajamy kibiców, że jak gramy w roli gospodarza, to na boisku wiele się dzieje a losy meczów rozstrzygane są w końcówkach. I tak było w meczu z Naprzodem Brwinów. W pierwszej połowie dwukrotnie goście wychodzili na prowadzenie, ale my dwukrotnie odrabialiśmy straty. Zwłaszcza pierwsza nasza bramka była niezwykłej urody (jeden z arbitrów szepnął do słuchawki „stadiony świata”), gdy Antek Stańczyk z 30 metra posłał bombę w samo okienko bramki Naprzodu. Drugą bramkę (na 2:2) zdobył dla nas Mikołaj Tsyrkunenko, który opanował piłkę tuż przed polem karnym, a następnie precyzyjnym strzałem umieścił ją w bramce gości.

Sporo działo się też w drugiej połowie. Przy stanie 2:2 rzut karny obronił Mariusz Domagała. Ostatnie 25 minut graliśmy w dziesięciu, gdy czerwoną kartę zobaczył Maciej Szczych… po faulu Roberta Dominiaka. Trójka sędziowska jednak pokazała „czerwień” temu pierwszemu. Pomimo osłabienia końcówka należała do nas. Na kilka minut przed końcem bramkę głową po rzucie rożnym zdobył Mikołaj Tsyrkunenko, dając nam zwycięstwo i upragnione trzy punkty.

Skład: M. Domagała – I. Rusniak, M. Szczych, R. Dominiak, R. Rushchak – R. Goławski, M. Mieszkowicz, O. Dobosh (70′ M. Pasiorowski), M. Tsyrkunenko (90′ K. Krzak) – A. Stańczyk, P. Tsyrkunenko (65′ J. Staszewski)