Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Korona znowu górą

Nie udała nam się próba pokonania Korony Góra Kalwaria. We wtorkowy wieczór goście zwyciężyli 3:2.

KS Blizne – Korona Góra Kalwaria 2:3 (0:2)

Bramki: K. Krzak (R. Dominiak), V. Rakhmail (K. Krzak)

Żółte kartki: R. Żemierowski, V.Voronov, S. Mozdrzeń

Goście od początku zagrali ambitnie i często gościli pod naszą bramką. Jednak to my mogliśmy pierwsi wyjść na prowadzenie, lecz Adam Jankowski po dobrym podaniu od Patryka Stachowiaka nie zdołał skierować piłki do bramki. Niewykorzystana sytuacja zemściła się i to dwukrotnie. Goście do przerwy aż dwa razy rozmontowali naszą defensywę i schodzili na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem.

Druga połowa to już nasza dominacja i prowadzenie gry. Jednak goście nadal groźnie kontratakowali. Po dośrodkowaniu Roberta Dominiaka i bramce głową Kacpra Krzaka złapaliśmy kontakt i byliśmy bardzo blisko doprowadzenia do remisu. Sztuka ta nie udała się między innymi Lewisowi Onuigbo, który w akcji sam na sam trafił w bramkarza. Niestety goście uderzyli ponownie i zdobyli trzecią bramkę w tym meczu.

Po cudownym trafieniu Vlada Rakhmaila w okienko bramki przeciwnika z 20. metra wróciliśmy do gry. Nasza przewaga w końcówce zarysowała się jeszcze wyraźniej po czerwonej kartce dla jednego z graczy Korony. Jednak nie przełożyło się to na bramki, a mecz zakończył się zwycięstwem gości.

Skład: J. Cygan – S. Mozdrzeń, R. Żemierowski (70′ M. Gajewski), R. Dominiak, A. Tuzikiewicz – K. Krzak, B. Tober (45′ V. Rakhmail) – A. Jankowski (70′ P. Zbierański), P. Stachowiak (70′ O. Dobosh), K. Zawodnik (63′ J. Akindehin) – V. Voronov (45′ L. Onuigbo)