Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Zwycięstwo uciekło po raz kolejny

Po pierwszej połowie byliśmy blisko zwycięstwa nad GLKS-em Nadarzyn. W drugiej połowie jednak goście zdobyli dwa gole i zgarnęli komplet punktów.

KS Blizne – GLKS Nadarzyn 1:2 (1:0)

Bramka: L. Onuigbo (A. Jankowski)

Żółte kartki: L. Onuigbo, B. Tober, M. Gajewski

Pierwsza połowa była bardzo słaba i nie potrafiliśmy przeciwstawić się agresywnie grającym gościom. Mimo tego wyszliśmy na prowadzenie. Adam Jankowski odnalazł Lewisa Onuigbo, a ten, po walce z obrońcami w polu karnym, umieścił piłkę w bramce.

Po zmianie stron goście mocniej zaatakowali, co w krótce przyniosło im skutek w postaci wyrównania. Po raz kolejny mogliśmy wyjść na prowadzenie, ale nieznacznie pomylił się Onuigbo, który w innej sytuacji wydawał się być ewidentnie faulowany w polu karnym, lecz sędzia nie wskazał na wapno. Za to goście na 15 minut przed końcem zdobyli drugiego gola i wyszli na prowadzenie, które udało im się utrzymać aż do końca spotkania.

Skład: J. Cygan – S. Mozdrzeń, R. Żemierowski, S. Milewski, M. Gajewski (45′ A. Tuzikiewicz) – K. Krzak (45′ B. Tober), V. Rakhmail (75′ O. Dobosh) – A. Jankowski (60′ V. Voronov), P. Stachowiak (70′ A. Rokicki), K. Zawodnik (81′ K. Semerenko) – L. Onuigbo